طراحی و ساخت انواع دستگاه تراف چای
طراحی و ساخت انواع دستگاه تراف چای
دستگاه تراف در ابعاد مختلف با امکان نصب در محل طراحی و تولید می‌شود

دستگاه تراف چای:

 

در فرایند فراوری برگ سبز و تبدیل آن به چای خشک مصرفی چهار عملیات مختلف بر روی چای انجام می‌شود تا چای به مرحله نهایی مصرف برسد.

1- پلاس دادن

2- مالش برگ پلاس داده شده

3- تخمیر یا اکسیداسیون چای مالش داده شده

4- خشک کردن

برای پلاس دادن چای به روش سنتی، از یک پارچه یا چادر استفاده می کردند و چای را روی آن می ریختند تا چای پلاس و آماده مالش شود اما این روش نیازمند هم زدن و زمان زیادی (حدودا 2 روز) بود.  امروزه برای تسریع فرایندهای چایسازی از دستگاه تراف برای پلاس برگ سبز چای استفاده می شود که با داشتن فن، گردش هوای بهتری را ایجاد کرده و با استفاده از سیستم گرمایش، زمان پلاس چای را به عددی بین 8 تا 18 ساعت کاهش می‌دهد.

دستگاه های تراف چای در ابعاد مختلفی قابل تولید است. با توجه به حجیم بودن دستگاه و برای راحتی حال شما مشتریان عزیز، تراف‌ های در ابعاد بزرگتر از 2 متر را در چند بخش تولید کرده، منتقل و نصب می‌کنیم. دستگاه تراف تولید شده توسط گروه صنعتی آداس دارای سیستم گرمایش گازی کم مصرف می باشد.

در ادامه می توانید قیمت ها و ابعاد مختلف دستگاه تراف چای را مشاهده کنید.

آخرین محصولات

برخی از دستگاه‌های تراف تولیدی در گروه صنعتی آداس

آخرین پروژه‌های مرتبط

برای ثبت سفارش و مشاهده وزن‌ها می‌توانید با کلیک بر روی تصویر زیر وارد فروشگاه شوید.

سفارش دستگاه با ویژگی‌های سفارشی شده

از طریق فرم زیر می‌توانید امکانات مدنظر خود را بنویسید و ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و پس از توافق بر روی هزینه و امکانات مورد نیاز، قرارداد به صورت کتبی نوشته شده و پروژه شروع شود.